HANDMADE WITH LOVE

JOANNA DESIGN

CZEŚĆ

Nazywam się Joanna. Jestem miłośniczką handmadu i dobrego designu.

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się klika lat temu. Zapragnęłam wręczyć bliskiej osobie coś niepowtarzalnego, miało być od serca, coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.
Zaczęło się niewinnie, od pudełeczka na biżuterię ozdobionego metodą decoupage a z biegiem czasu moja przygoda nieśmiało przeradzała się w sposób na biznes… i tak oto pewnego dnia podjęłam życiową decyzję i powstała pracownia Joanna Design.
W pracowni powstaje nietuzinkowa biżuteria dla kobiet lubiących bawić się modą oraz oryginalne ozdoby, dekoracje i przedmioty użytkowe w stylu prowansalskim, skandynawskim, rustykalnym i shabby chic.
Kolekcje dla domu mienią się pastelowym różem, bielą, błękitem, miętą, szarością i turkusem. Kolekcje dla kobiet to blask kryształków, cyrkonii, bogata kolorystyka i różnorodne zawieszki, które są w stanie wyrazić nasze myśli, uczucia, stan ducha i przesłanie dla bliskiej osoby.
W ofercie mojego sklepu znajdziecie między innymi: urokliwe zawieszki na różne okazje, ozdoby świąteczne, podkładki pod kubki, tabliczki na drzwi, ramki do zdjęć, skrzynki, kufry, szafki na klucze, dekoracje pokoi dziecięcych, mini komody, chlebaki, napisy drewniane, chusteczniki, tace, listowniki oraz bransoletki, naszyjniki i kolczyki.
Moją misją jest uśmiech i zadowolenie klientów przy odbiorze zamówień. Wszystkie przedmioty wykonuję z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół, z bardzo dobrych, sprawdzonych materiałów i preparatów, nie toksycznych, nie szkodliwych i antyalergicznych w przypadku biżuterii.