Mała dawka bransoletkowych inspiracji

Mała dawka bransoletkowych inspiracji

Bransoletki ze zdjęciem to trafiony pomysł na prezent dla każdej kobiety, która lubi nosić dodatki dodające uroku codziennym stylizacjom  jednocześnie mając swoich bliskich przy sobie, na co dzień, zamkniętych w małych szkiełku.

bransoletka ze zdjęciem

Bardzo często pytacie mnie o gotowe wzory bransoletek. Każda z Was ma różne pomysły i ulubione kolory dlatego zazwyczaj podchodzę do każdego zamówienia indywidualnie. Jeżeli któraś z przedstawianych bransoletek jest dla Was inspiracją to oczywiście możecie podczas składania zamówień podesłać link do zdjęć.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć poprzez wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W sklepie nie ma konkretnej oferty i cennika kosztów ponieważ każde zamówienie jest inne i każdy wzór bransoletki wyceniam indywidualnie.

W wiadomości możecie śmiało opisać Wasz pomysł na bransoletkę w szczególności podając kolory, ilość zawieszek, link do Waszej inspiracji.

alicja1

milena1

Przedstawiam Wam zatem małą dawkę inspiracji

turkus1

granat

blue1

Zawieszki ze zdjęciem mogą być jednostronne lub dwustronne. W  zawieszce można umieścić  zarówno grafikę/zdjęcie jak i dedykację.

oktawia1

black1

monika1

Moi drodzy  niebawem  kolejne bransoletkowe inspiracje :)  Jeżeli macie pytania możecie zostawić komentarz, na pewno odpowiem.

W sklepie w dziale z bransoletkami również możecie poszukać swoich inspiracji, być może właśnie w sklepie jest wzór, który się Wam spodoba.

Zostaw odpowiedź